Openbare basisschool De Pijlstaart

Gemeente De Ronde Venen

OBS De Pijlstaart is een openbare basisschool in Vinkeveen met 361 leerlingen. Wij zijn een school die de kinderen een fijne basisschooltijd geeft. Wij vinden het belangrijk dat bezoekers, ouders en kinderen hartelijk worden ontvangen en zich welkom voelen op onze school. Bovenal is de Pijlstaart een gestructureerde en veilige leeromgeving voor kinderen waar zij zich optimaal kunnen ontwikkelen. Op onze school is er zowel aandacht voor de cognitieve ontwikkeling als voor de expressieve en kunstzinnige ontwikkeling van het kind. Tenslotte dragen wij middels digitale lessen bij aan mediawijsheid en de technologische vaardigheden van kinderen. De school en het team zijn in beweging en hebben het doel om vernieuwingen aan te gaan. Het is daarom belangrijk dat onze nieuwe collega’s tegen een stootje kunnen en vol enthousiasme weten om te gaan met verandering.

Adres

Pijlstaartlaan 7
3645 GR Vinkeveen
0297-261633
https://obs-depijlstaart.nl/

Directeur: Tom Hooghuis