**vervuld** OBS De Pijlstaart in Vinkeveen zoekt per 1 januari 2022 een leerkracht voor de (kleuters) onderbouw (parttime/fulltime mogelijkheden). De vacature is een tijdelijke vervanging met uitzicht op vast. 

In ons team hebben wij ruimte voor:

0,8 – 1,0 fte leerkracht onderbouw (kleuters)

(fulltime of parttime, laten we kijken wat past)

Waarom is het bij OBS de Pijlstaart zo leuk? Dit zeggen jouw toekomstige collega’s:

 • “We werken hard, maar nemen ook de tijd om met elkaar te lachen en ontspannen.”
 • “Ik vind het heel informeel. Ik vind het prettig dat ik mijn eigen inbreng mag hebben.”
 • “We hebben dit jaar een vakdocent muziek. Ik vind culturele vakken heel belangrijk voor de ontwikkeling van de kinderen.”
 • “Ik ben dit jaar gestart en voel me ontzettend welkom in dit team.”

OBS De Pijlstaat is een openbare basisschool in Vinkeveen met 361 leerlingen. Wij zijn een school die de kinderen een fijne basisschooltijd geeft. Wij vinden het belangrijk dat bezoekers, ouders en kinderen hartelijk worden ontvangen en zich welkom voelen op onze school. Bovenal is de Pijlstaart een gestructureerde en veilige leeromgeving voor kinderen waar zij zich optimaal kunnen ontwikkelen. Op onze school is er zowel aandacht voor de cognitieve ontwikkeling als voor de expressieve en kunstzinnige ontwikkeling van het kind. Tenslotte dragen wij middels digitale lessen bij aan mediawijsheid en de technologische vaardigheden van kinderen. De school en het team zijn in beweging en hebben het doel om vernieuwingen aan te gaan. Het is daarom belangrijk dat onze nieuwe collega’s tegen een stootje kunnen en vol enthousiasme weten om te gaan met verandering.

Wat krijg je van ons?

We bieden je een uitdagende baan binnen een school die volop in ontwikkeling is. Je komt in een fijn en hecht team te werken, waar je met open armen wordt ontvangen. Daar hoort natuurlijk ook een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden bij:

 • Een salaris op basis van de inschaling van de CAO primair onderwijs;
 • Een uitstekend pensioen;
 • Een eindejaarsuitkering van 6,3%;
 • Reiskostenvergoeding op basis van de CAO primair onderwijs;
 • Een acceptabele werkdruk. We hebben fijne onderwijsassistenten die uitstekend ondersteunen en verschillende vakdocenten voor beeldende vorming, muziek en gym die de lessen geven;
 • Ruimte om echt jezelf te mogen zijn;
 • De verantwoordelijkheid en ruimte voor eigen inbreng.

Wat vragen wij van jou?

Uiteraard ben je onderwijsbevoegd voor het primair onderwijs. Je bent assertief en denkt graag in mogelijkheden. Je bent net als het team betrokken en je wilt het beste uit je leerlingen halen. Je onderzoekt graag naar nieuwe mogelijkheden om het onderwijs beter te maken.

Stichting AURO

OBS de Pijlstaart is één van de negen scholen van Stichting AURO. Stichting AURO verzorgt het openbaar basisonderwijs in de gemeenten Aalsmeer, Uithoorn en De Ronde Venen (met scholen in de kernen Mijdrecht, Vinkeveen en Wilnis). We hebben rond de 2400 leerlingen en 210 medewerkers.

Enthousiast?

Stuur dan je korte motivatie en je cv naar info@obs-depijlstaart.nl. Wil je meer informatie? Schroom niet en bel vandaag nog naar Sigrid Plasmeijer, plaatsvervangend directeur. Ze staat je graag te woord! 0297-261633