**vervuld** In verband met twee zwangerschapsverloven van de huidige leerkrachten, zoekt OBS De Eendracht in Mijdrecht een fulltime (1fte) leerkracht voor combinatiegroep 3/4, die per 15 maart 2021 kan beginnen.

OBS De Eendracht is een kleine school waar kinderen een fijne onderwijstijd hebben. Iedereen is van harte welkom, ongeacht levensovertuiging en achtergrond. Onze kracht zit onder andere in de gevarieerde samenstelling van onze groep leerlingen en hun ouders en/of verzorgers.

Leren houdt nooit op. Dat geldt ook voor ons als leerkrachten. Wij zijn ambitieus en werken, ook als team, blijvend aan onze eigen professionele en persoonlijke ontwikkeling, om ‘onze’ kinderen het onderwijs te geven dat zij nodig hebben. Interesse in deze vacature? Neem contact op met Kim Prummel (directeur) via 0297-285586 of directie@obs-eendracht.nl.

Je bent welkom!