**vervuld** Houd dat zomerse gevoel langer vast en kom bij ons werken. Wij verwelkomen graag nieuwe leraren in Kudelstaart!

OBS Kudelstaart is een school die de kinderen een fijne basisschooltijd geeft. Inbreng van leerlingen, hulp van en samenwerking met ouders is daarbij onmisbaar. Daarom hechten wij veel waarde aan een goede samenwerking met ouders/verzorgers.

De school en het team zijn in beweging en hebben het doel om vernieuwingen aan te gaan. Het is daarom belangrijk dat onze nieuwe collega’s tegen een stootje kunnen en vol enthousiasme weten om te gaan met verandering.

OBS Kudelstaart is onderdeel van Stichting AURO. Onder Stichting AURO vallen 9 scholen in de gemeenten Aalsmeer, Uithoorn, en De Ronde Venen.

Leraren die passen bij onze school:

 • zijn onderwijsbevoegd in het basisonderwijs;
 • werken samen;
 • halen het beste uit de kinderen en zichzelf;
 • zijn daadkrachtig en flexibel;
 • zijn gedreven en geduldig;
 • zijn energiek;
 • hebben gevoel voor humor.

Wat wij bieden:

 • werkzaamheden, groep en uren/dagen in overleg;
 • een functie binnen een nieuw gemotiveerd team op een school met een prettige werksfeer, de leukste kinderen en betrokken ouders/verzorgers;
 • je bent onderdeel van Stichting AURO, waar ontwikkeling hoog in het vaandel staat;
 • inschaling in overleg.

Heeft bovenstaande jouw interesse gewekt, maar je wilt nog aanvullende informatie over de school, Stichting AURO of de functies ontvangen? Neem dan gerust contact op met Gerold Baan (directeur a.i.) via directie@obs.nl. Je kunt ook bellen met  0297-326 747 of 06-11 37 22 09.

Sollicitatie

Wil je direct reageren omdat jij je goed herkent in het geschetste profiel? Dan ontvangen wij graag jouw sollicitatie inclusief CV, korte motivatie en pasfoto (niet verplicht) via directie@obs.nl.

Wees welkom!