**vervuld** Waarom? Luister naar dit fragment.

OBS de Pijlstaart zoekt met ingang van 1 augustus 2019 leerkrachten voor groep 6 (parttime/fulltime mogelijkheden). De vacature is een tijdelijke vervanging met uitzicht op vast.

OBS de Pijlstaart in Vinkeveen is een school die de kinderen een fijne basisschooltijd geeft. Wij vinden het belangrijk dat bezoekers, ouders en kinderen hartelijk worden ontvangen en zich welkom voelen op onze school. 

Bovenal is de Pijlstaart een gestructureerde en veilige leeromgeving voor kinderen waar zij zich optimaal kunnen ontwikkelen. Op onze school is er zowel aandacht voor de cognitieve ontwikkeling als voor de expressieve en kunstzinnige ontwikkeling van het kind. Tenslotte dragen wij middels digitale lessen bij aan mediawijsheid en de technologische vaardigheden van kinderen. 

De school en het team zijn in beweging en hebben het doel om vernieuwingen aan te gaan. Het is daarom belangrijk dat onze nieuwe collega’s tegen een stootje kunnen en vol enthousiasme weten om te gaan met verandering. https://obs-depijlstaart.nl/welkom/

OBS de Pijlstaart is onderdeel van Stichting AURO. Onder Stichting AURO vallen 9 scholen in de gemeenten Aalsmeer, Uithoorn en De Ronde Venen. https://stichtingauro.nl/onze-scholen/

Leerkrachten die passen bij onze school:

  • zijn onderwijsbevoegd in het basisonderwijs;
  • werken samen;
  • halen het beste uit de kinderen en zichzelf;
  • zijn daadkrachtig en flexibel;
  • zijn gedreven en geduldig;
  • zijn energiek.

Wat wij bieden:

  • een functie binnen een hecht en gemotiveerd team op een school met een prettige werksfeer, de leukste kinderen en betrokken ouders/verzorgers;
  • je bent onderdeel van Stichting AURO, waar ontwikkeling hoog in het vaandel staat. We stimuleren scholing, we hebben een opleidingsbudget en een kweekvijver;
  • inschaling in overleg.

Heeft bovenstaande jouw interesse gewekt, maar je wilt nog aanvullende informatie over de school, Stichting AURO of de functie ontvangen? Neem dan gerust contact op met Dr. Jaco van den Dool via info@obs-depijlstaart.nl. Jaco van den Dool is werkzaam als directeur bij Stichting AURO/OBS de Pijlstaart.

Sollicitatie

Wil je direct reageren omdat jij je goed herkent in het geschetste profiel? Dan ontvangen wij graag jouw sollicitatie inclusief CV, korte motivatie en pasfoto via info@obs-depijlstaart.nl

Wees welkom!