**vervuld** De vacature is tijdelijk met uitzicht op vast.

Welkom bij OBS de Pijlstaart. We stellen ons graag aan je voor!

Wij zijn een openbare basisschool in Vinkeveen met 360 leerlingen. Wij zijn een school die de kinderen een fijne basisschooltijd geeft. Wij vinden het belangrijk dat bezoekers, ouders en kinderen hartelijk worden ontvangen en zich welkom voelen op onze school. Bovenal is de Pijlstaart een gestructureerde en veilige leeromgeving voor kinderen waar zij zich optimaal kunnen ontwikkelen. Op onze school is er zowel aandacht voor de cognitieve ontwikkeling als voor de expressieve en kunstzinnige ontwikkeling van het kind. Tenslotte dragen wij middels digitale lessen bij aan mediawijsheid en de technologische vaardigheden van kinderen. De school en het team zijn in beweging en hebben het doel om vernieuwingen aan te gaan. Het is daarom belangrijk dat onze nieuwe collega’s tegen een stootje kunnen en vol enthousiasme weten om te gaan met verandering.

In ons team hebben wij ruimte voor:

0,6 en 0,8 fte onderwijsassistent midden- en/of bovenbouw

Waarom is het bij OBS de Pijlstaart zo leuk? Dit zeggen jouw toekomstige collega’s:

 • “Als onderwijsassistent ben ik veel in de klas om kinderen te begeleiden. Ik voel me echt betrokken bij het lesgeven.”
 • “We hebben dit jaar een vakdocent muziek. Ik vind culturele vakken heel belangrijk voor de ontwikkeling van de kinderen.”
 • “Ik vind het heel informeel. Ik vind het prettig dat ik mijn eigen inbreng mag hebben.”
 • “Ik ben dit jaar gestart en voel me ontzettend welkom in dit team.”

Wat krijg je van ons?

We bieden je een uitdagende baan binnen een school die volop in ontwikkeling is. Je komt in een fijn en hecht team te werken, waar je met open armen wordt ontvangen. Daar hoort natuurlijk ook een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden bij:

 • Een salaris op basis van de inschaling van de CAO primair onderwijs;
 • Een uitstekend pensioen;
 • Een eindejaarsuitkering;
 • Reiskostenvergoeding op basis van de CAO primair onderwijs;
 • Uitstekende werkomstandigheden;
 • Ruimte om echt jezelf te mogen zijn;
 • De verantwoordelijkheid en ruimte voor eigen inbreng;
 • Goede begeleiding en scholing zodat je steeds beter wordt in je werk als onderwijsassistent;
 • Betrokkenheid bij het lesgeven. Je krijgt een belangrijke rol in de klas voor de ondersteuning van de kinderen.

Wat vragen wij van jou?

Uiteraard ben je onderwijsbevoegd als onderwijsassistent voor het primair onderwijs. Je bent assertief en denkt graag in mogelijkheden. Je bent net als het team betrokken en je wilt het beste uit je leerlingen halen. Je onderzoekt graag naar nieuwe mogelijkheden om het onderwijs beter te maken.

Stichting AURO

OBS de Pijlstaart is één van de 9 scholen van Stichting AURO. Stichting AURO verzorgt het openbaar basisonderwijs in de gemeenten Aalsmeer, Uithoorn en De Ronde Venen (met scholen in de kernen Mijdrecht, Vinkeveen en Wilnis). We hebben rond de 2400 leerlingen en 210 medewerkers.

Enthousiast?

Stuur dan je korte motivatie en je cv naar info@obs-depijlstaart.nl. Wil je meer informatie? Schroom niet en bel vandaag nog tel. 0297-261633 en vraag naar Sigrid Plasmeijer, plaatsvervangend directeur. Ze staat je graag te woord!