**vervuld** Heb jij altijd al willen werken tussen Utrecht en Amsterdam? Dan is dit jouw kans, wij starten het nieuwe schooljaar graag met jou als onze nieuwe collega!

OBS Willespoort in Wilnis zoekt met ingang van 1 augustus 2020 een leerkracht voor de kleutergroep (0,6 fte, dagen in overleg). 

OBS Willespoort in Wilnis is een school die de kinderen een fijne basisschooltijd geeft. Wij vinden het belangrijk dat bezoekers, ouders en kinderen hartelijk worden ontvangen en zich welkom voelen op onze school. 

Bovenal is Willespoort een gestructureerde en veilige leeromgeving voor kinderen waar zij zich optimaal kunnen ontwikkelen. Op onze school is er aandacht voor het individuele kind, de maatschappij en op het bestaan in de ruimste zin van het woord. Het leren samenwerken is een belangrijk nevendoel van het zelfstandig werken. Vanuit eenzelfde visie geven we zo met elkaar vorm aan onze school. Die eenheid is een belangrijk fundament van onze school en komt tot uitdrukking in ons motto: “Eenheid door verscheidenheid.”

De school en het team zijn in beweging en hebben het doel om vernieuwingen aan te gaan. Het is daarom belangrijk dat onze nieuwe collega vol enthousiasme en lerend weet om te gaan met verandering. http://www.obs-willespoort.nl/

OBS Willespoort is onderdeel van Stichting AURO. Onder Stichting AURO vallen 9 scholen in de gemeenten Aalsmeer, Uithoorn en De Ronde Venen. https://stichtingauro.nl/onze-scholen/

De kleuterleerkracht die past bij onze school:

  • is onderwijsbevoegd in het basisonderwijs;
  • werkt samen;
  • haalt het beste uit de kinderen en zichzelf;
  • is daadkrachtig en flexibel;
  • is gedreven en geduldig;
  • is energiek.

Wat wij bieden:

  • een functie binnen een hecht en gemotiveerd team op een school met een prettige werksfeer, de leukste kinderen en betrokken ouders/verzorgers;
  • je bent onderdeel van Stichting AURO, waar ontwikkeling hoog in het vaandel staat. We stimuleren scholing, we hebben een opleidingsbudget en een kweekvijver;
  • inschaling in overleg.

Heeft bovenstaande jouw interesse gewekt, maar je wilt nog aanvullende informatie over de school, Stichting AURO of de functie ontvangen? Neem dan gerust contact op met Kim Spraakman via directie@obs-willespoort.nl. Kim Spraakman is werkzaam als directeur bij OBS Willespoort/Stichting AURO.

Sollicitatie

Wil je direct reageren omdat jij je goed herkent in het geschetste profiel? Dan ontvangen wij graag jouw sollicitatie inclusief CV, korte motivatie en pasfoto via directie@obs-willespoort.nl

Wees welkom!