**vervuld** Welkom bij OBS De Kajuit. We stellen ons graag aan je voor!

We zijn een kleinschalige, gezellige, en persoonlijke basisschool met 191 leerlingen. We zijn gevestigd in een fris en licht pand met mooie ruime werkplekken. Wat past bij ons? De persoonlijke benadering. De leerkrachten kennen elke leerling bij naam en ook de ouders zijn heel betrokken bij onze school.

En, binnen onze school werkt een hardwerkend, gezellig en toegankelijk team. Een team dat houdt van aanpakken, en prettig met elkaar samenwerkt. Wij bieden ruimte om jezelf te mogen zijn, ruimte om ideeën in te brengen en ruimte om mee te beslissen. Heb je ambities, dan zijn er volop mogelijkheden om daar handen en voeten aan te geven. We zijn een team waarin alle leeftijdsgroepen zijn vertegenwoordigd, en we staan altijd voor elkaar klaar wanneer dat nodig is.

We zijn een Vreedzame school. We werken met ‘Spelend leren’ en ‘IPC’, op een thematische manier. Dit maakt dat er veel ruimte is voor jouw eigen creativiteit als leerkracht. Samen met de kinderen ga je letterlijk op een ontdekkingsreis! We geven les aan de hand van het EDI model, zodat we ieder kind zo goed mogelijk kunnen geven wat het nodig heeft. Met elkaar hebben we er veel zin in om dit alles verder te ontwikkelen en vorm te geven. Wil jij je aansluiten bij ons team en bij deze manier van werken? Dat kan!

In ons team hebben wij ruimte voor:

Een leerkracht voor de onder- of middenbouw – groep 3, 4 of 5.
(Fulltime of parttime, laten we kijken wat past)

Waarom is het bij OBS De Kajuit zo leuk? Dit zeggen jouw toekomstige collega’s:

– “We zijn geen grote school, waardoor ik een echte band opbouw met collega´s, kinderen en ouders.”
– “Door het werken met IPC kan ik lessen geven die echt bij de belevingswereld van de kinderen passen, en ik geniet er zelf ook van!“
– “We werken hard, maar nemen ook de tijd om met elkaar te lachen en ontspannen.”
– “Ik ben dit jaar gestart, en ik kwam terecht in een warm bad.”
– “Ik vind het heel informeel. Ik vind het prettig dat ik mijn eigen inbreng mag hebben en dat ik de ruimte voel om alles met collega´s en de directie te bespreken.”

Wat krijg je van ons?
We bieden je een uitdagende baan binnen een school die volop in ontwikkeling is. Je komt in een fijn en hecht team te werken waar je met open armen wordt ontvangen. Daar hoort natuurlijk ook een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden bij:

 • Een salaris op basis van de inschaling van de CAO primair onderwijs;
 • Een uitstekend pensioen;
 • Een eindejaarsuitkering van 6,3%;
 • Reiskostenvergoeding op basis van de CAO primair onderwijs;
 • Uitstekende werkomstandigheden;
 • Voldoende gratis parkeergelegenheid voor de deur;
 • Een acceptabele werkdruk. We hebben fijne onderwijsassistenten die uitstekend ondersteunen;
 • Ruimte om echt jezelf te mogen zijn;
 • Verantwoordelijkheid en ruimte voor eigen inbreng;
 • Een fijn en modern schoolgebouw;
 • Een werkplek die met de auto goed bereikbaar is.

Wat vragen wij aan jou?
Uiteraard ben je onderwijsbevoegd voor het primair onderwijs. Je bent assertief en denkt graag in mogelijkheden. Je bent net als het team betrokken en je wilt het beste uit je leerlingen halen. Je onderzoekt graag nieuwe mogelijkheden om het onderwijs beter te maken. Je bouwt graag mee aan onze bijzondere school!

Stichting AURO
OBS De Kajuit is één van de negen scholen van Stichting AURO. Stichting AURO verzorgt het openbaar basisonderwijs in de gemeenten Aalsmeer, Uithoorn en De Ronde Venen (met scholen in de kernen Mijdrecht, Vinkeveen en Wilnis). We hebben rond de 2000 leerlingen en 200 medewerkers.

Enthousiast?
Stuur dan je korte motivatie en je cv naar marijn@obs-dekajuit.nl. Wil je meer informatie? Schroom niet en bel vandaag nog met Marijn Roeleveld, de directeur. Ze staat je graag te woord! 06-30477998